Rudina Magjistari e prekur nga urimet për shtatzëninë e saj: Më keni shtuar gëzimin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:42 19-06-2015 Rudina Magjistari e prekur nga urimet për shtatzëninë e saj: Më keni shtuar gëzimin Rudina Magjistari

Pas marrjes së lajmit të shtatzanisë së moderatores së njohur Rudina Magjistari, dhjetëra miq, ndjekësa e fansa i kanë shkruar Rudinës për t’i përcjellë urimet e tyre. Një gjë e tilllë e ka prekur moderatoren e cila i ka falenderuar ata nëpërmjet rrjetit social Facebook:

Miqtë e mi,
do doja t'ju falenderoja një për një të gjithëve për urimet tuaja. Më keni shtuar gëzimin dhe zbukuruar akoma më shumë këtë çast. Ju uroj më të mirat në jetë dhe plot dashuri e mbarësi në familjet tuaja.
Me shumë mirënjohje, Rudina", përmbyllet mesazhi falenderues i moderatores.

Lajmin e shtatzanisë Rudina e konfirmoi ditën e djeshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014451026916504
array(1) { ["section"]=> string(88) "rudina-magjistari-e-prekur-nga-urimet-per-shtatzenine-e-saj-me-keni-shtuar-gezimin-14034" }