Rudina Magjistari pa “Takimin e Pasdites”, zbulohen planet e reja

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:20 10-08-2016 Rudina Magjistari pa “Takimin e Pasdites”, zbulohen planet e reja

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari nuk do të jetë më në programin “Takimi i Padites”.

Sipas revistës Class Rudina do të vazhdojë të jetë në Tv Klan por tanimë me një program të ri dhe me një orar tjetër.

Moderatoja do të jetë në ekran nga ora 12.00 në orën 15.00, ndërsa gjithçka është duke u bërë gati në studion e re nga ku do e shohim sërish në shtator.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025312900543213
array(1) { ["section"]=> string(68) "rudina-magjistari-pa-takimin-e-pasdites-zbulohen-planet-e-reja-49298" }