Rudina ngatërron lidhjen ndërmjet personazheve "live", gafa me Francesk Radin "shkrin gazit" Marizën (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:52 26-11-2016

Këngëtarja Mariza Ikonomi ishte dje e ftuar në emisionin e moderatores Rudina Magjistari. Ato patën një bisedë interesante, ku këngëtarja foli për projektet dhe jetën e saj personale.

Teksa ishte duke i kujtuar daljen e saj të parë në skenë, Rudina Magjistari i tha Marizës se: “Fillimet e tua Mariza, kanë qenë shumë interesante, të gjithë të mbajnë mend kur ti ke dal për herë të parë në skenën e festivalit me xhaxhain tënd apo jo, me këngëtarin Françesk Radi?”

Por menjëherë Mariza nuk ka nguruar ta korrigjojë, duke i treguar Rudinës se Francesk Radi nuk është xhaxhai i saj.

“Pse nuk është xhaxhai jot Françesk  Radi?” ka vazhduar më tej moderatorja Rudina Magjistari duke mos e kapur ende ngatërresën që po bënte…

“Xhaxha e ka Rozana Radi”, ka vazhduar më tej Mariza, ndërsa nuk po e mbante dot të qeshurën.

“U u po, më fal! Kjo ishte gafë, por gafë e këndshme ama”, ka thënë Rudina duke e kapur më në fund që ishte duke ngatërruar keqazi  personazhet e njohura të skenës, shkruan Opinion. (Minuta 17:18)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024912118911743
array(1) { ["section"]=> string(107) "rudina-ngaterron-lidhjen-ndermjet-personazheve-live-gafa-me-francesk-radin-shkrin-gazit-marizen-video-60788" }