Rusia u jep vizat dy kosovarëve, Partizani me skuadër të plotë në transfertë

Publikuar tek: sport, më 18:47 15-08-2016 Rusia u jep vizat dy kosovarëve, Partizani me skuadër të plotë në transfertë

Skuadra e Partizanit do të udhëtojë e plotë drejt Rusisë për t’u ndeshur me Krasnodarin në play-off të Europa League. Dy futbollistët kosovarë, Labinot Ibrahimi dhe Ylber Ramadani, janë pajisur me viza në Ambasadën e Rusisë në Beograd.

Partizani aplikoi në Beograd për vizat e dy futbollistëve, pas sugjerimeve të marra nga Federata Ruse e Futbollit.

Tashmë ka marrë fund një nga temat më të nxehta të diskutimeve në ditët e fundit, që kishte arritur të vinte edhe në diskutim zhvillimin e ndeshjes pasi Partizani mund të bojkotonte takimin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy prurje të reja cilësore në Kombëtare, De Biasi: Ëndërrojmë Botërorin
Amir Rrahmani flet për mundësinë e largimit drejt Përfaqësueses së Kosovës »
Article Logic
Execution time: 0.019716024398804
array(1) { ["section"]=> string(81) "rusia-u-jep-vizat-dy-kosovareve-partizani-me-skuader-te-plote-ne-transferte-49829" }