S’do ta besoni çfarë i lidh këto 2 vajza veç faktit që konkurrojnë për të pasmet më të mira

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:58 24-11-2016 S’do ta besoni çfarë i lidh këto 2 vajza veç faktit që konkurrojnë për të pasmet më të mira

Duket e pabesueshme por këto dy vajza janë nënë e bijë.

Bruna Ferraz dhe vajza e saj Eduarda Morais konkurrojnë për të pasmet më të bukura në Brazil, kompeticioni i njohir si “Mis Bum Bum”.

Vështirë ta dalloni se kush është e ëma e kush është e bija në këto foto.

nen1.jpg

nen.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rikthehet “Lufta e Nuseve” me Amarda Toskën
Shikoni çfarë bënin Liljana Kondakçi dhe Ermal Mamaqi 17 vite më parë »
Article Logic
Execution time: 0.012312889099121
array(1) { ["section"]=> string(97) "s-do-ta-besoni-cfare-i-lidh-keto-2-vajza-vec-faktit-qe-konkurrojne-per-te-pasmet-me-te-mira-60520" }