S’do ta besoni me çfarë e mori nusen djali i Ylli Ndroqit (FOTO dhe VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:26 10-09-2016

S’do ta besoni me çfarë e mori nusen djali i Ylli Ndroqit, pronarit të ‘”Ora News’’. Mes bulevardit ‘’Dëshmorët e Kombit’’, djali i tij Redoni, së bashku me nusen e re, ishin ulur sipër një pajtoni, shoqëruar nga disa makina të hapura angleze.

Nusja mbante në dorë një çadër transparente për t’u ruajtur nga dielli dhe ndonjë pikë shiu të mundshëm. Edhe pse Ndroqi po organizon një dasmë luksoze, çifti i ri ka zgjedhur një mjet transporti të traditës.

Dasma do të organizohet sot në Pallatin e Kongreseve, mes të ftuarëve janë deputetë, ministra, gazetarë etj.

yllindroqidjali2.jpgyllindroqidjali.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071029663085938
array(1) { ["section"]=> string(78) "s-do-ta-besoni-me-cfare-e-mori-nusen-djali-i-ylli-ndroqit-foto-dhe-video-52520" }