S’do ta besoni, por vërtet Silvester Stallone fton një shqiptare në ditëlindjen e tij (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:01 02-07-2016

S’do ta besoni, por vërtet aktori i dashur për të gjithë Silvester Stallone fton një shqiptare në ditëlindjen e tij.

Dhe kush është? Sigurisht që Bleona Qereti dora vetë.

Këngëtarja hedh këtë video nga një moment pikant i ditëlindjes, aktori me miqtë në kopsht.

‘’Silvester Stallone faleminderit për mbrëmjen e mrekullueshme. Ishtë natë fantastike, s’kam parë ndonjë si David Blaine në jetën time. Gëzuar ditëlindjen Silvester Stallone, You Rock gjithnjë’’, shkruan Qereti. Aktori mbushi plot 70 vjeç.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të pasmet e Kim Kardashian s’janë të vërteta, ja prova
Pas mungesës në ‘Zonë e Lirë’ reagon Çiljeta: Jam shumë mirë, sonte ju pret një surprizë »
Article Logic
Execution time: 0.016544103622437
array(1) { ["section"]=> string(96) "s-do-ta-besoni-por-vertet-silvester-stallone-fton-nje-shqiptare-ne-ditelindjen-e-tij-video-45284" }