S’do ta besoni sa ngjan moderatorja me të motrën, do e njihni? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:52 10-11-2016 S’do ta besoni sa ngjan moderatorja me të motrën, do e njihni? (FOTO)

Moderatorja e njohur Elita Rudi i ka bërë një vizitë motrës së saj në spital. Teksa ka takuar dy vogëlushët ajo ka postuar një foto në Instagram me motrën. Në fakt ata ngjajnë si dy pika uji dhe lind konfuzioni se cila nga ata është Elita.

elita.png

elita_2.png

elita_3.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024945974349976
array(1) { ["section"]=> string(71) "s-do-ta-besoni-sa-ngjan-moderatorja-me-te-motren-do-e-njihni-foto-59135" }