S’do ta besoni se ç’bëjnë djemtë e Kombëtares gjatë stërvitjes (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 11:04 15-06-2016 S’do ta besoni se ç’bëjnë djemtë e Kombëtares gjatë stërvitjes (FOTOT)

Sytë janë te Kombëtarja Shqiptare sot. Në orën 21 do të ndeshet me Francën në Marsejë, por ju s’do ta besoni se çfarë bëjnë gjatë stërvitjes djemtë tanë.

Duhet si iluzion optik por jo, ata kanë ngritur, bashkë, portën. Po po, portën. Të gjithë të koordinuar nga Gianni de Biasi, ata e kanë ngritur fare lehtë.

Nuk dihet nëse është kjo pjesë e stërvitjes për të kalitur muskujt, apo me të vërtetë u është dashur spostimi i portës për ndonjë rregullim të saj.

uefakombetarjaportaok.gif

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përfundojnë ndeshjet e para të fazës në grupe, ja skuadrat që kryesojnë
UEFA publikon fotot e tifozëve të zjarrtë shqiptarë dhe bën pyetjen që s’ka nevojë për përgjigje (IMAZHET) »
Article Logic
Execution time: 0.018306016921997
array(1) { ["section"]=> string(74) "s-do-ta-besoni-se-c-bejne-djemte-e-kombetares-gjate-stervitjes-fotot-43572" }