S’do ta besoni se çfarë ka bërë modelja e njohur, duke u detyruar nga shteti (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:46 03-11-2016 S’do ta besoni se çfarë ka bërë modelja e njohur, duke u detyruar nga shteti (FOTOT)

Kjo është një nga bukuroshet izraelite, por si çdo femër tjetër që e ka për detyre dhe modelja Maria Domark e detyruar nga rregullat shtetërore, ka kryer shërbimin e detyrueshëm ushtarak.

 

Maria nuk i'u shmang këtij detyrimi, dhe veshi uniformën ushtarake duke çuar në fund shërbimin. Por Mari nuk është një ushtarake dosido, por një ndër më të bukurat e shtetit. Shërbimi ushtarak në Izrael është i detyrueshëm dhe i patolerueshëm për askënd.

Maria_Domark41478205666.jpg

Maria_Domark51478205664.jpgMaria_Domark31478205668.jpgMaria_Domark21478205669.jpgMaria_Domark11478205671.jpgMaria_Domark11478205671_1.jpgMaria_Domark61478205661.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023838996887207
array(1) { ["section"]=> string(87) "s-do-ta-besoni-se-cfare-ka-bere-modelja-e-njohur-duke-u-detyruar-nga-shteti-fotot-58353" }