S’do ta besoni se fanse e cilit këngëtar është Lori Hoxha

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:54 11-11-2016 S’do ta besoni se fanse e cilit këngëtar është Lori Hoxha

 Lori Hoxha, trashëgimtarja e Top Channel është fanse e personave të tjerë VIP, siç ka dhe ajo fansat e saj besnik.

Ajo ka postuar një video në Instagram Story duke kënduar këngën e Justin Bieber në bashkëpunim me Major Lazer-Cold Water. Lori ka shkruar “Belieber”. Kështu quhen të gjithë fansat e këngëtarit kanadez Justin Bieber dhe mesa duket Lori është fanse e tij.  Ajo ka përdorur një nga filtrat e Instagram duke u bërë si qenushe.

lori_hozha.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022947072982788
array(1) { ["section"]=> string(63) "s-do-ta-besoni-se-fanse-e-cilit-kengetar-eshte-lori-hoxha-59235" }