S’do ta besoni se me kë është nisur në Francë presidenti i Kosovës Hashim Thaçi

Publikuar tek: sport, më 11:59 11-06-2016 S’do ta besoni se me kë është nisur në Francë presidenti i Kosovës Hashim Thaçi

S’do ta besoni se me kë është nisur në Francë presidenti i Kosovës Hashim Thaçi.

Me të është rreperi Noizy. Kjo është foto pikërisht nga rrugëtimi i tyre. Atyre iu është bashkuar edhe Blerim Destani e Mc Kresha.

‘’Rrugës për në Lens, bashkë edhe me aktorët Blerim Destani, Xhevdet Jashari dhe këngëtarët MC Kresha dhe Noizy, ku do të ndjekim nga afër debutimin historik të Shqipërisë në Euro 2016 përballë Zvicrës.

29 nga gjithsej 46 futbollistë në fushë sot janë shqiptarë, gjë që rrallë mbahet mend të jetë shënuar në historinë e sportit më popullor në botë.

Forca kuqezinjtë! HTH’’, shkruan Thaçi.

hashimnoizy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 1200 shqiptarë nga Amerika në Francë, për të mbështetur kombëtaren kuqezi
Edi Rama thotë dy fjalë drithëruese përpara ndeshjes »
Article Logic
Execution time: 0.020167112350464
array(1) { ["section"]=> string(85) "s-do-ta-besoni-se-me-ke-eshte-nisur-ne-france-presidenti-i-kosoves-hashim-thaci-43178" }