S’do ta besoni si dukej Luana Vjollca 15-vjeçe në sfilatën e saj të parë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:53 20-10-2016 S’do ta besoni si dukej Luana Vjollca 15-vjeçe në sfilatën e saj të parë (Foto)

Moderatorja Luana Vjollca ka postuar një foto në Instagram në sfilatën e saj të parë.

 Luana duket shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim. Brune dhe “e egrër" siç thotë dhe vet ajo.

Moderatorja ka veshur një fustan të gjatë dhe me një shikim të egër dhe tepër të thellë Luana ka sfiluar përpara të gjithëve.  

"Në sfilatën time të parë..15vjeç, me flokë natyral dhe shumë e egër jonipeci ç'kujtime",- shkruan Luana. 

luana_vjollca.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari nuk mban më, shpërthen ndaj Qeverisë: O ku*vë, jam penduar për çdo votë
Aurela Hoxha nostaligji për të shkuarën, ja si i rikthen momentet e bukura (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.043606996536255
array(1) { ["section"]=> string(83) "s-do-ta-besoni-si-dukej-luana-vjollca-15-vjece-ne-sfilaten-e-saj-te-pare-foto-56877" }