S’do ta besoni si dukeshin më parë Albana Osmani, Anjeza Maja e Anxhela Peristeri në “Miss Albania” (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:36 21-01-2017

??? Long time ago ❤️ @veragrabocka ??????

A video posted by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) on

Një video arkiv e sjellë në vëmendje nga këngëtarja Anxhela Peristeri.

Shumë kohë më parë, në një edicion të “Miss Albania” dëgjoni se ç’thonë për veten në këtë video Anxhela Peristeri, Albana Osmani dhe Anjeza Maja dhe shikoni se sa shumë kanë ndryshuar vajzat e njohura të ekranit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033617973327637
array(1) { ["section"]=> string(108) "s-do-ta-besoni-si-dukeshin-me-pare-albana-osmani-anjeza-maja-e-anxhela-peristeri-ne-miss-albania-video-66213" }