S’do ta besoni si e quan Edi Ramën komentuesja. E kishit menduar? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:10 30-06-2017 S’do ta besoni si e quan Edi Ramën komentuesja. E kishit menduar? (FOTO)

Duket se serialet turke kanë lënë gjurmë dhe te shqiptarët.

“Ertugrul”  i cili luftoi me shpatë për të mbrojtur falmiljen dhe kombin e tij nga armiqtë ka frymëzuar dhe shqiptarët, por kurrë nuk kishim dëgjuar se mund të kishim një Ertugrul të dytë në Shqipëri.

Një komentuese, duke mos ditur s’i ta ngrejë më lartë kryeministrin Edi Rama, e quan “Ertugrul të Shqipërisë”.  Po, po Ertugrul, por duke mos luftuar me armë me kundërshtarët e tij!/Newsbomb.al/ 

er.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.098739862442017
array(1) { ["section"]=> string(74) "s-do-ta-besoni-si-e-quan-edi-ramen-komentuesja-e-kishit-menduar-foto-84498" }