S’do ta besoni si i ka patur flokët Ledion Liço pak vite më parë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:37 07-05-2016 S’do ta besoni si i ka patur flokët Ledion Liço pak vite më parë (FOTO)

S’do ta besoni si i ka patur flokët Ledion Liço pak vite më parë. Tashmë i mban shkurt, por ka qenë një periudhë kur i kishte tepër po tepër të gjatë, madje rrela-rrela.

“S’e kuptoj pse shet mënd Gena, meqë Dashnor Diko i preu! Kthim në kohë’’, shkruan Liço.

ledionlicofloketok.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sokol Balla ka ditëlindjen dhe zgjedh një vullkan për të pozuar me selfie. Ç’ka dashur të tregojë?
Kjo foto e Edi Ramës me Luana Vjollcën është e re (NE BRENDESI) »
Article Logic
Execution time: 0.027215003967285
array(1) { ["section"]=> string(75) "s-do-ta-besoni-si-i-ka-patur-floket-ledion-lico-pak-vite-me-pare-foto-39771" }