S’do ta besoni torturën që i bën kalit ky burrë në Shqipëri, irritohet moderatori: Kanibalë injorantë, ky pervers

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:48 25-07-2017 S’do ta besoni torturën që i bën kalit ky burrë në Shqipëri, irritohet moderatori: Kanibalë injorantë, ky pervers

Kemi dëgjuar shpesh për keqtrajtimin e kafshëve dhe pikërisht një gjë e tillë ka ndodhur në vendin tonë.

Moderatori i njohur Arbër Çepani ka denoncuar një rast të frikshëm të keqtrajtimit të kafshëve, teksa përcjell edhe këtë foto nga vendngjarja.

Pronari i këtij kali e ka lidhur të gjorin në bagazhin e makinës në mënyrë mizore, sikur të jetë një kanibal e jo qënie njerëzore. Kjo foto ka ngjallur regime të forta në rrjete sociale, ndër to ka reaguar edhe Shkëlzen Berisha.

“Flasim për integrime në Europë.... flasim për koncepte të mëdha.... flasim për një Shqipëri që mund të ndryshojë... Pastaj kujtohesh që ke fatin e zi të kesh rastisur të jetosh në të njëtin vënd me kanibalë injorantë si ky pervers mendor, që ka lidhur këtë kafshë fisnike të gjorë në këtë mënyrë dhe nuk të mbetet veçse shija e dhimbjes dhe trishtimit se ku jemi katandisur....”.

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067639350891113
array(1) { ["section"]=> string(116) "s-do-ta-besoni-torturen-qe-i-ben-kalit-ky-burre-ne-shqiperi-irritohet-moderatori-kanibale-injorante-ky-pervers-87327" }