S’do ta besoni transformimin e aktores shqiptare (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:42 18-06-2016 S’do ta besoni transformimin e aktores shqiptare (FOTOT)

E transformuar krejtësisht, edhe pse për disa mund të duket e pabesueshme.

Po, vitet ikin dhe bëjnë efektin e tyre mbi këdo, edhe mbi figurat që në kujtesë i ruajmë ndryshe.

Aktorja Pavlina Mani e transformuar nga vitet, por e ka ruajtur shkëlqimin e syve.

Një aktore e dashur për të gjithë, me role pafund në filma dhe teatër, mjafton të kujtojmë: " Pallati 176 ", " Stolat në park" , " Mimoza Llastica" , " Lulëkuqet mbi mure " , " Fletë të bardha ", " Njerëz dhe fate " , " Po vjen ai " , " Tetë personat plus" , " Nata e dymbëdhjetë" , " Ishte koha për dashuri " , " Oshëtimë në bregdet " etj...

pavlinamani2ok.gif

pavlinamaniok.gif

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029875993728638
array(1) { ["section"]=> string(60) "s-do-ta-besoni-transformimin-e-aktores-shqiptare-fotot-43895" }