S'do ta njihni, gazetarja shqiptare publikon foto nga Parisi: Kur braktisnim provimet për arsye madhore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:07 15-11-2017 S'do ta njihni, gazetarja shqiptare publikon foto nga Parisi: Kur braktisnim provimet për arsye madhore

Ndryshimet e personazhëve të ndryshëm të ekranit në “look” me kalimin e viteve, vihen re qartësisht, për shkak se janë në qendër të vëmendjes.

Komplet ndryshe me tani, shfaqet gazetarja e njohur Sonila Meço në këtë foto të realizuar disa vite më parë në Paris. Nostalgjia për kohën kur ishte studente ka bërë që Meço të hapë arkivat.

Meço ka publikuar një foto të vitit 1998 nga Parisi dhe shkruan kështu: “Botërori 1998, Paris. Me më të bukurën, Lirën time, kur ‘braktisnim’ provimet për arsye madhore??#throwback#bff”.

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpgScreenshot_11.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pasi ngriu vezët, Bleona godet sërish rrjetet sociale me këtë foto ku tregon më shumë seç duhet
Humbi njeriun e shtrenjtë të familjes, fjalët prekëse të gazetares së njohur të Top Channel: Ti je dielli i ngrohtë i ditëve të mia të ftohta… »
Article Logic
Execution time: 0.021668195724487
array(1) { ["section"]=> string(107) "s-do-ta-njihni-gazetarja-shqiptare-publikon-foto-nga-parisi-kur-braktisnim-provimet-per-arsye-madhore-99592" }