S’duhet marrë seriozisht kjo punë, Rama shfaqet me xhupin e Juves këtë mëngjes në Fier (KOLEKSIONI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:10 02-12-2017 S’duhet marrë seriozisht kjo punë, Rama shfaqet me xhupin e Juves këtë mëngjes në Fier (KOLEKSIONI)

Kur vjen puna te futbolli, kryeministri nuk duhet marrë shumë serioziisht.

Edi Rama u shfaqe mbrëmjen e djeshme me xhupin e Bayernit të Mynihut por sot në fier ka veshur xhupin e Juventuesit.

Kryeministri u shfaq edhe dy ditë më parë me xhupin  e Juves por bie në sy që sot xhupi ishte në ngjyrë tjetër, jo gri por i zi.

Mesa duket kryeministri ka një koleksion xhupash të skuadrave të ndryshme dhe i vesh sipas rastit. Dhe ja pas fitores së Juventuesit mbrëmë me Napolin, Rama e ka veshur logon e ekipit të zemrës duke harruar historinë me Bayerin, të cilin e vesh në ditë me stuhi si dje. 

eeee1.jpg

edddd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.054754018783569
array(1) { ["section"]=> string(103) "s-duhet-marre-seriozisht-kjo-pune-rama-shfaqet-me-xhupin-e-juves-kete-mengjes-ne-fier-koleksioni-101642" }