S’e besoni që Riselda Sejdija është ‘’Doktor’’ në shkencë? Ja prova, me foto e video

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:11 19-12-2015 S’e besoni që Riselda Sejdija është ‘’Doktor’’ në shkencë? Ja prova, me foto e video

S’e besoni që Riselda Sejdija, bashkëshortja e biznesmenit Ajdin Sejdija është ‘’Doktor’’ në shkencë? Ja prova, me foto e video publikuar nga vetë ajo.

“Këtu kam mbërritur!

30 vjeç

Formimi im profesional, kualifikimet shkencore, çertifikatat shkencore kombëtare dhe internacionale, ëorkshop, seminare , botime shkencore kushtuar koreografisë , si dhe çertifikime artistike , do ju shoqërojnë në këtë video, e cila hapet pikërisht sot ,duke ju treguar pastër ,drejt dhe me dinjitet se sa bukur është kur arrin të shohësh se deri ku ke mbërritur !!!

Me moral, krenari dhe vetëm drejt!

Gëzuar festat 2015!

Hugs,

Dr.Riselda Sejdija!”, shkruan Riselda.

 

riseldasejdijadoktor

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.063911914825439
array(1) { ["section"]=> string(84) "s-e-besoni-qe-riselda-sejdija-eshte-doktor-ne-shkence-ja-prova-me-foto-e-video-28130" }