“S'ka mbaruar rruga deri në fund, atje ka shumë socialistë”, shikoni si përgjigjet Edi Rama komentueses

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:39 12-11-2017 “S'ka mbaruar rruga deri në fund, atje ka shumë socialistë”, shikoni si përgjigjet Edi Rama komentueses

 Kryeministri Edi Rama e nisi ditën e sotme me punimet e rrugës së Çermenikës në Librazhd.

Sipas tij për çerekshekulli ishte si një shteg dhish.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje të rrugës së Çermenikës në Librazhd, e cila për çerekshekulli ishte një shteg dhish, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Menjëherë pa skëtij postimi, komdentet kanë qenë të shumta. Pyetjes së një prej tyre, Rama ka gjetur kohën dhe i është pëergjigjur.

Komentuesja e pyet për rikonstruksionin e aksit deri në fund, pasi saip saj ajo njihet edhe si zonë socialiste, që kryeministrit do t’i duhet gjatë fushatës së zgjedhjeve.

“Nuk e keni çuar rrugen atje ku duhet ne Lunik, me vjen keq se gjithë ajo periferi janë socialistë, për votat do të vini prapë”, shkruan komentuesja, ndërsa Rama zgjedh t’i përgjigjet: “Do ta bejme edhe ate Miranda po me radhe me radhe”. 

 

EDI.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Monika Kryemadhi në krye të LSI, cila është këshilla që i jep Ilir Meta: Bëhu më pak agresive
»
Article Logic
Execution time: 0.0046210289001465
array(1) { ["section"]=> string(105) "s-ka-mbaruar-rruga-deri-ne-fund-atje-ka-shume-socialiste-shikoni-si-pergjigjet-edi-rama-komentueses-99249" }