S'ka prind më krenar se Ermal Fejzullahu, shihni se çfarë ka bërë djali i tij Arti

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:39 19-12-2015 S'ka prind më krenar se Ermal Fejzullahu, shihni se çfarë ka bërë djali i tij Arti

Nuk ka prind më krenar se Ermal Fejzullahu në mbarë trevat shqiptare, së paku të shprehur publikisht. I mrekulluar këngëtari ka ndarë me publikun arritjet e jashtëzakonshme të të birit, Artit, i cili duhet thënë se na ka mrekulluar të gjithëve.

Vlerësuar maksimalisht në të gjitha lëndët, pas përfundimit të klasës së parë, frekuentuar të gjitha orët dhe vlerësuar maksimalisht me pikët në disiplinë.

“Arti, krenohem me ty djali im!’’, shkruan këngëtari. Dhe s’ka faj, ku ka arritje më të madhe për një prind se suksesi i fëmijës së tij?!

ermalfejzullahudjali

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020725965499878
array(1) { ["section"]=> string(87) "s-ka-prind-me-krenar-se-ermal-fejzullahu-shihni-se-cfare-ka-bere-djali-i-tij-arti-28123" }