S’keni ide, këto janë filmat që nuk duhet t’i lini pa i parë këtë verë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:02 20-06-2017 S’keni ide, këto janë filmat që nuk duhet t’i lini pa i parë këtë verë

Nëse ju pëlqejnë filmat me robotë gjigandë, luftëtarë kostumesh të krimit ose kompjuterë të gjeneruar nga kompjuteri, ofertat kinematografike të kësaj vere nuk kanë gjasa t’ju zhgënjejnë.

Nëse nuk jeni në këto lloj filmash, disa nga sugjerimet më të mira këtë verë do t’i gjeni si më poshtë.  Këtu janë disa filma që mund të dëshironi të shikoni nëse jeni pas diçka pak më ndryshe.

FILMAT:

Baby Driver 

a.jpg

All Eyez On Me 

b.jpg

It Comes At Night 

c.jpg

The Beguiled 

d.jpg

The Big Sick

e.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edi Ramës i këputet litari dhe humbet ekuilibrin në errësirë, s’do ta besoni si shpëton
Bulevardi i ri në Tiranë zien nga njerëzit, zbulohen fotot nga lart, çfarë po ndodh në këto momente »
Article Logic
Execution time: 0.080692052841187
array(1) { ["section"]=> string(75) "s-keni-ide-keto-jane-filmat-qe-nuk-duhet-t-i-lini-pa-i-pare-kete-vere-83215" }