S’përmbahet Albana, lumë përkëdheljesh për kolegen: Karamelja jonë, Marinushe, shpirt i bukur...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:29 11-07-2016 S’përmbahet Albana, lumë përkëdheljesh për kolegen: Karamelja jonë, Marinushe, shpirt i bukur...

Ndryshe nga ç’ndodh mes vajzave të ekranit që shpesh xhelozojnë e rivalizojnë njëra tjetrën, moderatorja Albana Osmani dhe Marina Vjollca janë shumë dashamirëse . Dhe jo vetëm kaq por dy vajzat duket se i lidh një miqësi e ngushtë.

Albana e përkëdhel pafund Marinën në një postim në IG ndërsa flet për ndeshjen e mbrëmshme.

“Me "Karamelen" tone

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032824039459229
array(1) { ["section"]=> string(95) "s-permbahet-albana-lume-perkedheljesh-per-kolegen-karamelja-jone-marinushe-shpirt-i-bukur-46171" }