S’përmbahet Berisha, publikon një foto dhe ngjall reagime masive: Ruani fëmijët nga Rama!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:02 26-04-2017 S’përmbahet Berisha, publikon një foto dhe ngjall reagime masive: Ruani fëmijët nga Rama!

I papërmbajtur ish-kryeministri Sali Berisha në akuzat e tij ndaj kryeministrit Edi Rama.

Përmes kësaj fotoje që ka ngjallur reagime masive, Berisha i kërkon prindërve të ruajnë fëmijët nga Rama.

“I ruani fëmijet nga fushata e horrave dhe cubave me pushtet! Sb”, shkruan ish-kryeministri ndërsa përmes foto-montazhit, vendos një shigjetë në organin gjenital të kryeministrit dhe e akuzon për ereksion.

Berisha është përballur edhe me shumë komente që e kanë kritikuar për këtë postim por ish-kryeministri ka vijuar me akuzat:

“Po po edhe kur çvishej cullak me gruan ne plazhe publike si asnje politikan tijer i planetit apo kur hypte lakuriq mbi gomar tek liqeni artificial i Tiranes ty Thimi te dukej normale me sa duket!”

sbbbbbbbbbbbbb.png

 ssssssssssssssss.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020938158035278
array(1) { ["section"]=> string(92) "s-permbahet-berisha-publikon-nje-foto-dhe-ngjall-reagime-masive-ruani-femijet-nga-rama-76535" }