S’përmbahet Endri Prifti, hyn në Instagramin e djalit dhe nuk do i besoni syve për atë çfarë do lexoni

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:22 19-06-2016 S’përmbahet Endri Prifti, hyn në Instagramin e djalit dhe nuk do i besoni syve për atë çfarë do lexoni

S’përmbahet Endri Prifti. Teksa të gjithë po presin të nisë Shqipëri-Rumani, këngëtari ka hyrë në Instagramin e djalit të tij duke i lënë pa gojë ndjekësit e vogëlushit me ato çfarë ka shkruar.

Nuk e dimë se ç’ka patur në mend këngëtari por po ju lemë vetë ta gjykoni.

“Ladies and gentle man. Pike se e kuptoni qe po shkruaj nga fcb dhe insta e djalit tim Sebastaian Simone Prifti . Per arsyet e mia te shumta une do e hap fcb tim maximumi ne fund te muajit. Kisha nevoje te shkembeja me ju prezantim edhe pse ini shoket dhe shoqkat e djalit. Mbi nje vit e gjysem une jetoj dhe punoj vetem per 2 femijet e mi te dashur Sebastian Simone prifti dhe Vasileon Prifti. Kshu me ka mare jeta. Pra me gruan e 3te , jemi ndare disa here , bashuar prape , por perfundimisht ka qene nendor 2014 . Ju tregova dhe nje sekret , po jo ajo e para ka qene pa celebrim , me nje greke , zgjati shume pak , vetem disa muaj . U nisa ti them keto , se secili me vone ,zgjedh rrugen e vet , punen e vet dhe nuk mund ta komandoje njeri pervec vetes dhe familjes se vet. Njeri mund te behet saldator. Tjetri mund te behet piktor , tjtri traktorist , tjetra prostitute e cfar e cfar te duash ka kjo jete qe jetojme. Dua tju jap nje mesazh juve gocave te reja dhe djemkave te rinj. Kujdesni me ke shoqeroheni , kujdesni me ke rini , mos u blini asnjehere me leke , kujtoni prinderit tuaj si ju kane ritiur , nderi i fsmiljes nuk blihet . Ka lene zoti per te gjithe ne nqs jemi te pa lyer me qelbersirlleqe , te pa genjyer me nje celular , me asgje nuk blihet trupi qe te ka bere nena dhe baba , mos flas pastaj per keto bucet , qe njollosin jo nene e babe por fis e farefis e gjith shqiptarine , i prodhosin gjith dynjaja per te mare 2 leke te qelbura. Keto e kane haram buken dhe qumshtin qe i ka dhene nena. Pra nje shoqeri e keqe ,nje moment i lekundur , nje fije droge nqs mer nga nje njeri qe niset me qellime te tjera , do mbetesh skllavja e tij per gjith jeten. Ju uroj te gjitheve shendet , lumturi e mbi te gjitha dashuri per njeri tjetrin. Shihemi shume shpejt se bashku me disa projekte te reja ne kenge e kudo. Kush te doje mund ta beje share edhe per moshat e tjera , besoj se ishin te vlefshme keto fjale qe ndava me ju. Me dashuri dhe respekt nga vete dora ime Endri Prifti. @stefi_prifti07”, shkruan Endri.

endriprifti.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051236152648926
array(1) { ["section"]=> string(107) "s-permbahet-endri-prifti-hyn-ne-instagramin-e-djalit-dhe-nuk-do-i-besoni-syve-per-ate-cfare-do-lexoni-44013" }