S’përmbahet këngëtari dhe tregon episodin me komshiun: Popull k*rvë... fisderri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:21 27-09-2016 S’përmbahet këngëtari dhe tregon episodin me komshiun: Popull k*rvë... fisderri

S’përmbahet këngëtari Kastro Zizo ndërsa në vend ka pllakosur debati për plehrat. Përpara se të shkojmë te importi i tyre, këngëtari na kujton plehrat e komshiut.

“Popull kurve. Plehrat e ktij fisDerrit që kam siper(komshiut) përfundojne në oborr tim! Duan të dalin dhe në protestë këta...uuu pika e mutit që s’i bie!...le të marrim ne pleherat dhe ndërkohe nxjerrim ca të tjera jashtë...”, shkruan me nota revolte Kastro.

kas.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021809816360474
array(1) { ["section"]=> string(81) "s-permbahet-kengetari-dhe-tregon-episodin-me-komshiun-popull-k-rve-fisderri-54245" }