S’përmbahet Rama për Bashën: Konferencë shtypi me diare intensive! E di xhan, të kanë zënë te prerat...

Publikuar tek: barometri, më 09:07 31-10-2018 S’përmbahet Rama për Bashën: Konferencë shtypi me diare intensive! E di xhan, të kanë zënë te prerat...

I papërmbajtur kryeministri Edi Rama në këtë reagim të fundit ndaj kreut të PD Lulzim Basha.

 

Basha doli para pak minutash në një konferencë për shtyp nga ku tha se përballja me qeverinë mund të vijë më shpejt nga sa është menduar për shkak të disa skandaleve që sipas tij do publikohen së shpejti.

Por vjen reagimi i menjëhershëm i Ramës i cili thotë se Bashën e kanë “zënë të prerat” dhe e këshillon të mbahet fort.

“Artist,jam i impresionuar! Departamenti Antishpifje paska konstatuar sot shkaqe për 23 padi ndaj teje. Konferencë shtypi me diare intensive më thonë. E di xhan e di,të kanë zënë të prerat nga zgjedhjet që po vijnë e po bën gati terrenin e humbjes fitimtare të radhës. Mbahu fort”, shkruan Rama në Twitter.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019965887069702
array(1) { ["section"]=> string(104) "s-permbahet-rama-per-bashen-konference-shtypi-me-diare-intensive-e-di-xhan-te-kane-zene-te-prerat-139691" }