“S’trembemi nga bora, s’trembemi nga shiu se... kemi makina luksoze”, fotot e deputetëve e ministrave shqiptarë

Publikuar tek: politike, më 09:55 23-10-2015 “S’trembemi nga bora, s’trembemi nga shiu se... kemi makina luksoze”, fotot e deputetëve e ministrave shqiptarë

Pavarësisht kushteve klimaterike, deputetët e Kuvendit të Shqipërisë nuk duan t’ja dinë.

Ndonëse dje shiu ra me furi, ata ishin tërësisht të mbrojtur nga makinat e tyre luksoze. Këto janë fotot që sjell LSA dhe që tregojnë momentin kur deputetët apo ministrat e kabinetit qeveritar kanë “parakaluar” me mjetet e tyre.

{gallery}Makinat{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Integrimi në BE? Fleckenstein: Keni ende sfida, Bushati: Në shtator shifrat e azilantëve kanë rënie drastike
Takohen krerët e qeverisë, Meta këmbëngul për ndryshimet: Impulset e reja duhen gjithmonë. Letrën e KLSH nuk e kam marrë ende »
Article Logic
Execution time: 0.021969795227051
array(1) { ["section"]=> string(110) "s-trembemi-nga-bora-s-trembemi-nga-shiu-se-kemi-makina-luksoze-fotot-e-deputeteve-e-ministrave-shqiptare-23792" }