Sa fitoi zgjedhjet, zhvishet Lulzim Basha, kapet “mat” në plazh me bashkëshorten e tij Aurelën (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:26 24-07-2017 Sa fitoi zgjedhjet, zhvishet Lulzim Basha, kapet “mat” në plazh me bashkëshorten e tij Aurelën (FOTO)

Lulzim Basha ka zgjedhur të kalojë një pasdite të qetë në plazh sapo ka siguruar fitoren për një mandat të dytë si kryetar i Partisë Demokratike.

Basha është parë duke shijuar diellin dhe freskinë e plazhit të Golemit, pasditen e djeshme.

Ai shfaqet me bashkëshorten e tij Aurelën, ndërsa kjo e fundit mban veshur bikini ngjyrë blu. Kryetari i ri i PD tashmë duket shumë i qetë, pas fitores që siguroi në zgjedhjet e të shtunës në 22 korrik.

Përballë tij garonte Eduard Selami, i cili humbi zgjedhjet me një rezultat të thellë prej mijëra votash. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085780620574951
array(1) { ["section"]=> string(101) "sa-fitoi-zgjedhjet-zhvishet-lulzim-basha-kapet-mat-ne-plazh-me-bashkeshorten-e-tij-aurelen-foto-87164" }