Sa janë rritur fëmijët e dy motrave të njohura të showbizit shqiptar !!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:13 10-07-2016 Sa janë rritur fëmijët e dy motrave të njohura të showbizit shqiptar !!

Këta janë dy fëmijët e motrave të njohura të showbizit shqiptar, Inis dhe Ingrit Gjonit që mesa duket bashkë me të vegjëlit janë duke pushuar në plazh.

Coco Antonel dhe Parid Mara, veçse kushërinj janë edhe shokë të pandarë me njëri-tjetrin. Është Inisi ajo që zbulon se çfarë i thotë vajza e saj Paridit gjithë përkëdheli.

“O pidi motrës mjaf bëmë not tani është orari për të ngrënë....”.

Coco Antonel dhe Paridi janë rritur kaq shumë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028385877609253
array(1) { ["section"]=> string(74) "sa-jane-rritur-femijet-e-dy-motrave-te-njohura-te-showbizit-shqiptar-46123" }