Sa ka ndryshuar Tropoja nën qeverisjen e socialistëve? E tregojnë këto foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:24 06-06-2017 Sa ka ndryshuar Tropoja nën qeverisjen e socialistëve? E tregojnë këto foto

Kryeministri Edi Rama publikon foto se si ka ndryshuar Tropoja në 4 vitet e fundit, nën qeverisjen e tij.

Në profilin e tij në facebook, Rama publikon dy foto sipas tij të shkrepura sot dhe në 2013 kur qeveriste Partia Demokratike.  

“Ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të shëtitores së Tropojës më 2013 dhe sot. Ende ka shumë për të bërë për Tropojën që duam por dhe shumë ka për të humbur nëse Partia Socialiste nuk mban, pa të tjerë në prehër, timonin e reformave”, shkruan shefi i qeverisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026177167892456
array(1) { ["section"]=> string(80) "sa-ka-ndryshuar-tropoja-nen-qeverisjen-e-socialisteve-e-tregojne-keto-foto-81385" }