“Sa kohë që ishte kryetar i LSI, Ilir Meta, fliste dhe sillej si President. Tani që është zgjedhur President flet dhe sillet si...!”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:54 23-05-2017 “Sa kohë që ishte kryetar i LSI, Ilir Meta, fliste dhe sillej si President. Tani që është zgjedhur President flet dhe sillet si...!”

“Sa kohë që ishte kryetar i LSI, Ilir Meta, fliste dhe sillej si President. Tani që është zgjedhur President flet dhe sillet si kryetar i LSI!”.

Ky ka qenë statusi i analistit Lutfi Dervish i cili tha se Meta në pozicione të ndryshme ka bërë role të kundërta. Çfarë ka dashur të thotë ekzaktësisht me këtë postim Dervishi?

Capture.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Banorët e “Big Brother” bëjnë një akt të shëmtuar, Olti Curri reagon ashpër dhe kërkon që produksioni t’i nxjerrë jashtë
Vajza e ministres së re në qendër të sulmeve mediatike, mbesa e Berishës i del në mbrojtje »
Article Logic
Execution time: 0.0042150020599365
array(1) { ["section"]=> string(129) "sa-kohe-qe-ishte-kryetar-i-lsi-ilir-meta-fliste-dhe-sillej-si-president-tani-qe-eshte-zgjedhur-president-flet-dhe-sillet-si-79729" }