Sa kushtojnë brekushet YAMAMOTO të RAMËS, do ngeleni pa mend

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:28 08-11-2017 Sa kushtojnë brekushet YAMAMOTO të RAMËS, do ngeleni pa mend

Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme u shfaq me një palë brekushe në Fier, veshje e cila u komentua masivisht në rrjetet sociale.

Shumë qytetarë e nngacmuan Ramën edhe në Facebook-un e tij ku kryeministri nuk nguroi t’u kthente përgjigje duke u thënë se veshja është një gjë tërësisht personale dhe askush nuk ka të drejtë të ndërhyjë.

Rama dha edhe detaje duke zbuluar se brekushet ishin të markës “Yamamoto”.

Por e dini sa kushtojnë? Me një kërkim të thjeshtë, shkruan newsbomb.al, brekushet e Ramës, del që kanë kushtuar  plot 962 paund./ newsbomb.al

sa2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036152124404907
array(1) { ["section"]=> string(65) "sa-kushtojne-brekushet-yamamoto-te-rames-do-ngeleni-pa-mend-98806" }