“Sa ndikon politika në jetën seksuale të Erion Veliajt?”, kryebashkiaku heziton por i përgjigjet pyetjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:56 19-09-2016

I pari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj në emisionin e së Shtunës, iu përgjigj intervistës 60 sekondëshe për 'Prive'.

I pyetur se çfarë do të ishte nëse nuk do të ishte politikan ai thotë se në vend të politikës do të ishte duke punuar diku në Afrikë. Vesi i tij më i keq është se i ha thonjtë. Kurse këngëtarët që i dëgjon më së shumti janë Alban Skenderaj, Era Istrefi dhe Dua Lipa.

A ka ndikuar në jetën seksuale zgjedhja në krye të bashkisë? Veliaj ndonëse heziton fillimisht në fund përgjigjet me jo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024096012115479
array(1) { ["section"]=> string(106) "sa-ndikon-politika-ne-jeten-seksuale-te-erion-veliajt-kryebashkiaku-heziton-por-i-pergjigjet-pyetjes-53443" }