Sa ndryshe dhe sa bukur ato vite

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:54 25-01-2015 Sa ndryshe dhe sa bukur ato vite

Si për të na e larguar pak vëmendjen nga bikinit, shalët e gjata, pushimet e nxehta dhe fotot plot me efekte që postojnë çdo ditë VIP-at tanë, Dashnor Diko ka publikuar këtë foto që është realizuar në vitin 1998, ku këngëtarët kanë qenë të ftuar në Shkup. Hë, i njihni?! Le t’i identifikojmë bashkë!

I pari (majtas) është këngëtari Elton Deda, e dyta Mihrie Brahja, ( e treta le të vetidentifikohet se as Diko nuk e mbante mend), i treti vetë Dashnor Diko, e katërta Rovena Stefa dhe i pesti Xho Ardit Fejzo.

Sa kanë ndryshuar këngëtarët tanë! Sa ka ndryshuar edhe muzika sot...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03346586227417
array(1) { ["section"]=> string(37) "sa-ndryshe-dhe-sa-bukur-ato-vite-1457" }