Sa shumë e tregon presidenti Hollande se kë përkrah, shihni si ka dalë me Nishanin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:07 16-06-2016 Sa shumë e tregon presidenti Hollande se kë përkrah, shihni si ka dalë me Nishanin

Sa shumë e tregon presidenti Hollande se kë përkrah. Epo dihet që ai është presidenti i Francës dhe do jetë ndjerë në qiellin e shtatë dje mbrëma kur djemtë e Kombëtares së tij fituan në minutat e fundit.

Por këto foto janë shkrepur para ndeshjes, kur presidenti ynë Bujar Nishani ishte i pranishëm në stadiumin e Marsejës ‘’Velodrome’’.

Dhe nevojë për koment nuk ka, apo jo? Mjafton të shohësh sa drejt dhe sa bukur e mban fanellën e ‘’Gjelave’’ Francois Hollande.

nishanihollande.jpg

nishanihollande2.jpg

Nishani dhe Hollande me fanellat e Shqipërisë dhe të Francës

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028022050857544
array(1) { ["section"]=> string(87) "sa-shume-e-tregon-presidenti-hollande-se-ke-perkrah-shihni-si-ka-dale-me-nishanin-43675" }