Sadija pre e presionit, hedh dhe pastaj fshin fotot me Shkëlzenin por ja çfarë publikoi dhe shkroi nën “efektin nostalgji”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:18 02-11-2015 Sadija pre e presionit, hedh dhe pastaj fshin fotot me Shkëlzenin por ja çfarë publikoi dhe shkroi nën “efektin nostalgji”

Sadije Berisha, ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, djalit të Sali Berishës ka rënë pre e presionit mediatik, publik por ndoshta edhe nga ndonjë telefonate e ish-bashkëshortit i cili tanimë është në një lidhje zyrtare me Armina Mevlanin, duke fshirë fotot që vetë ajo disa orë më parë i publikoi në rrjetet sociale.

Sadije Berisha nën “efektin nostalgji” publikoi fotot me ish bashkëshortin e saj duke shkruar: “Pesë muaj shtatzënë me Medinën, por dukem si 8-muajshe. Vjeshta është një sezon i bukur, edhe pse unë gjithmonë e dua aromën e kuajve”.

Mirëpo tashmë Sadija i ka fshirë këto foto ndonëse ne i kemi ruajtur si më poshtë.

 {gallery}SadijeBerisha{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.061606884002686
array(1) { ["section"]=> string(125) "sadija-pre-e-presionit-hedh-dhe-pastaj-fshin-fotot-me-shkelzenin-por-ja-cfare-publikoi-dhe-shkroi-nen-efektin-nostalgji-24488" }