Sadija preket nga reagimi i "Supermbesës": Çfarë do thoni nëse një personi i mungon ndjeshmëria?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:52 03-06-2015 Sadija preket nga reagimi i

Ish -bashkëshortja e Shkëlzen Berisha ka shkruar një status në Facebook. Në bazë të postimit ose Sadija është bërë nostalgjike, ose  është prekur nga  reagimet e ish-burrit dhe mbesës së tij, në lidhje me debatin për kalin.

Ajo shkruan “Nëse një personi  i mungon krejtësisht ndjeshmëria, çfarë do të thoni në lidhje me atë person?”, dhe ka postuar  një shkrim ku shpjegohen teoritë në lidhje me ndjeshmëritë.

 Pak ditë më parë mbesa e Shkëlzen Berishës, Dasara Malltezi, ironizoi kërkesën e Sadijes  e cila ka kërkuar nga Shkëlzeni që ti kthehet kali, duke shkruar në rrjetet sociale “ Ja ku e ke kalin”. Ndërsa Shkelzeni ju përgjigj deputetit socialist Taulant Balla, se “Nuk kam ndonjë kalë për ta çuar në Suedi…”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.076347827911377
array(1) { ["section"]=> string(98) "sadija-preket-nga-reagimi-i-supermbeses-cfare-do-thoni-nese-nje-personi-i-mungon-ndjeshmeria-12545" }