Sadije Berisha bëhet nostalgjike, i përgjigjet gazetarja: Më ktheve pas në kohë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:30 31-07-2016 Sadije Berisha bëhet nostalgjike, i përgjigjet gazetarja: Më ktheve pas në kohë

Sadije Berisha ish gruaja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha duket se është bërë nostalgjike.

Nostalgjia e saj lidhet me intervistën e parë me gazetaren Fjodora Fjora për intervistën e parë pas botimit të librit me ëmbëlsira, intervistë të cilin nuk e mban mend me saktësi se në ç’vit është bërë dhe për ketë i kërkon konfirmimin gazetares.

Fjora nuk nguron t’i përgjigjet për ta konfirmuar se intervista është bërë në 2011 dhe për ti kujtuar fjalët që ajo i kishte thënë…

Sadije Berisha: Fjodora Fjora ju kujtohet kjo? Intervista ime e parë pas botimit të një libri në lidhje me ëmbëlsirat. A ishte 2011? Dhe pas asaj dite, ne u bëmë mikesha shumë të mira…

Fjodora Fjora: Më ktheve pas në kohë Sadije Berisha... Po ishte 2011. Kurrë nuk do të harroj fjalët e tua, shtëpia është aty ku është zemra.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023504018783569
array(1) { ["section"]=> string(83) "sadije-berisha-behet-nostalgjike-i-pergjigjet-gazetarja-me-ktheve-pas-ne-kohe-48282" }