Sadije Berisha gjen dashurinë pas ndarjes nga Shkëlzeni, ja çfarë shkruan për mashkullin e jetës së saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:29 09-12-2015 Sadije Berisha gjen dashurinë pas ndarjes nga Shkëlzeni, ja çfarë shkruan për mashkullin e jetës së saj

Sadije Berisha pas ndarjes nga ish bashkëshorti i saj Shkëlzen Berisha, duket se e ka gjetur dashurinë e saj.

Bëhet fjalë për një romancë të re, një njeri të ri në jetën e saj. Fillimisht Sadija ka postuar një dedikim në anglisht  ku shkruhej: “Të zgjodha ty. Dhe do të zgjedh ty, pambarim. Pa u ndalur, pa dyshim, në çdo rrahje zemre. Do të vazhdoj të të zgjedh ty”, pas kësaj Sadija shkruan:" Ai është drita në fund të tunelit".

Ndjekësit e saj kanë hamendësuar se ky dedikim ishte për fëmijët por Sadija e ka bërë gjithçka më të qartë duke shkruar: “Po, i dua shumë fëmijët e mi por kjo është” për të cilin ka shtuar se e dashuron.

sadi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071489810943604
array(1) { ["section"]=> string(108) "sadije-berisha-gjen-dashurine-pas-ndarjes-nga-shkelzeni-ja-cfare-shkruan-per-mashkullin-e-jetes-se-saj-27337" }