Sadije Berisha ngre një dolli për ata që përfituan nga mirësia e saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:06 31-12-2015 Sadije Berisha ngre një dolli për ata që përfituan nga mirësia e saj

Sadije Berisha e ka të qartë, madje ngre edhe një dolli për këtë gjë. Disa njerëz, sipas asaj që nënkupton, kanë përfituar nga mirësia e saj në vitet e kaluara.

Shkruar në anglisht, por mjaft qartë, Sadija thotë se këta njerëz i kanë dhënë asaj mjetet e domosdoshme për vitin që do të vijë:

‘’Një dolli për çdo person që përfitoi nga mirësia ime vitet e kaluara, sepse ju më dhatë mjetet që më duhen për vitin që do të vijë.

Dhe të gjithë miqve të mi, një Vit të Ri 2016 Shumë, Shumë të gëzuar!”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026237010955811
array(1) { ["section"]=> string(74) "sadije-berisha-ngre-nje-dolli-per-ata-qe-perfituan-nga-miresia-e-saj-28926" }