Sadije Berisha një nënë krenare, vajza e befason me të dashurin dhe ajo i publikon fotot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:14 04-08-2016 Sadije Berisha një nënë krenare, vajza e befason me të dashurin dhe ajo i publikon fotot

Sadije Berisha, ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës ndjehet sot më shumë se kurrë një nënë krenare.

Vajza e saj Moradi Berisha e ka befasuar me të dashurin që ka zgjedhur, i cili sipas Sadijes është shumë i mirë.

Një vajzë shumë e bukur Moradi, në krah të së cilës qëndron Niclasi, i dashuri, teksa bëjnë pushime në Greqi.

Sadija zgjedh t’i publikojë dy foto, që e tregojnë vërtet shumë të lumtur çiftin e ri.

‘”Duke ndarë këto foto nga vajza ime me të vërtet e bukur Moradí Berisha dhe i dashuri i saj shumë i mirë Niclas. Jam një mama krenare, të dy kalofshi pushime të bukura në Greqi!’’, komenton Sadija.

Këtë vit, Sadija do të jetë e angazhuar me dasmën mbretërore të Princ Lekës dhe Elia Zaharisë.

sadijeberishavajza.jpgsadijeberishavajza2.jpg

Moradi me Niclasin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034446954727173
array(1) { ["section"]=> string(93) "sadije-berisha-nje-nene-krenare-vajza-e-befason-me-te-dashurin-dhe-ajo-i-publikon-fotot-48713" }