Saimir Kodra ka ditëlindjen, miku i tij dëshiron ta çojë në tjetër kontinent

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:01 11-02-2016 Saimir Kodra ka ditëlindjen, miku i tij dëshiron ta çojë në tjetër kontinent

Moderatori i “Stop”, Saimir Kodra feston sot ditën e tij të lindjes. Është miku i ngushtë i gazetarit, humoristi dhe moderatori Gentian Zenelaj ai që e uron publikisht në një mënyrë krejt të veçantë.

:I uron t’i bjerë llotaria amerikane!

“Dhe 100 Samo...të uroj fat..të raftë llotaria Amerikane të raft!”, shkruan Zenelaj.

Ne fakt pas kalimeve të bujshme, nga Top Channel në Agon Channel e pastaj në Klan, e vetmja gjë që i ka mbetur gazetarit është ikja njëherë e mirë në Amerikë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017313957214355
array(1) { ["section"]=> string(81) "saimir-kodra-ka-ditelindjen-miku-i-tij-deshiron-ta-coje-ne-tjeter-kontinent-32298" }