Saimir Pirgun e ‘’marrin peng’’ kaubojsit në Amerikë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:42 18-12-2015 Saimir Pirgun e ‘’marrin peng’’ kaubojsit në Amerikë (FOTOT)

Saimir Pirgun e ‘’marrin peng’’ kaubojsit në Amerikë. Tenori shqiptar me famë botërore bën një udhëtim në shkretëtirën amerikane, por aty ‘’merret peng’’, edhe pse u ka thënë kaubojsve se donte vetëm të këndonte.

Ai ka ngritur duart lart, ndërsa kaubojsit amerikanë i drejtojnë pistoletat.

Kuptohet e gjitha kjo ka qenë një shaka e tenorit, i cili ka vizituar këtë vend të veçantë dhe ka realizuar foton që ju shihni, ku pas kurrizit duket opera e vjetër.

“Desha vetëm të këndoj’’, shkruan Pirgu, i cili ka një axhendë super të ngarkuar jo vetëm në kontinentin amerikan, por edhe në Evropë.

{gallery}SaimirPirgu{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020654916763306
array(1) { ["section"]=> string(60) "saimir-pirgun-e-marrin-peng-kaubojsit-ne-amerike-fotot-28070" }