Saimir Tahiri dhe Lorik Cana festë në mesnatë, japin edhe një video-mesazh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:40 24-06-2016

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka qenë destinacioni i fundit i takimeve të zgjatura të djemve të kombëtares.

Afër mesante ministri ka postuar këtë video-selfie me kapitenin e kombëtares shqiptare Lorik Cana duke dhënë një mesazh.

Tahiri: Me mikun tim dhe kapmionin Lorikun ky është vetëm fillimi jo fundi!

Cana: Patjetër ky është vetëm fillimi duke u munduar të shkojmë sa më përpara...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.089878797531128
array(1) { ["section"]=> string(79) "saimir-tahiri-dhe-lorik-cana-feste-ne-mesnate-japin-edhe-nje-video-mesazh-44443" }