Saimir Tahiri i sqaron “live” Gugut procedurën për t’u bërë police

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:40 10-09-2016 Saimir Tahiri i sqaron “live” Gugut procedurën për t’u bërë police Gugu dhe Saimir Tahiri

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është angazhuar personalisht për t’i shpjeguar të ashtuquajturës këngëtare, Gugut, procedurën për t’u bërë police.

Edhe këtë herë strumbullar ka qenë Arjan Çani, pasi gazetari kishte të ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Gugun. Ajo pretendonte se ekzistonin shkolla private nga ku mund të dalësh polic/e, çka ka shtyrë Çanin që të interesohej te ministri.

“Nuk ka shkollë private për t’u bërë polic, vetëm nëse ka ekzistuar përpara 2013”, u shpreh Tahiri gjatë lidhjes telefonike.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027678966522217
array(1) { ["section"]=> string(70) "saimir-tahiri-i-sqaron-live-gugut-proceduren-per-t-u-bere-police-52499" }