Saimir Tahiri publikon foton para 30 vitesh, si dy pika uji me të birin

Publikuar tek: aktualitet, më 14:40 10-10-2018 Saimir Tahiri publikon foton para 30 vitesh, si dy pika uji me të birin Saimir Tahiri dhe i biri

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka publikuar një foto të fëmijërisë së tij.

Tahiri i ka bashkëngjitur foton e djalit të tij për të treguar ngjashmërinë që kanë babë e bir.

Siç shihet qartë djali i Tahirit, Drini ka shumë ngjashmëri me foton e babit të tij shkrepur 30 vite përpara.

“Unë para 30 vitesh, DT sot... ekzakt e njëjta gjurmë #original #footsteps”,shkruan Tahiri në postimin e tij.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Enca feston ditëlindjen në vendin tuaj të ëndrrave (FOTO)
Aksion i befasishëm në Durrës, 'Shqiponjat' dhe FNSH arrestojnë 2 persona, 14 të shoqëruar (Detaje-Video) »
Article Logic
Execution time: 0.015568971633911
array(1) { ["section"]=> string(77) "saimir-tahiri-publikon-foton-para-30-vitesh-si-dy-pika-uji-me-te-birin-137318" }