Saimir Tahiri shijon shkarkimin nga detyra dhe bën veprimin ekstrem që jo të gjithë munden (FOTOT PIKANTE)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:37 16-04-2017 Saimir Tahiri shijon shkarkimin nga detyra dhe bën veprimin ekstrem që jo të gjithë munden (FOTOT PIKANTE)

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri duket se po e shijon në maksimum periudhën e pas shkarkimit nga detyra.

Ndonëse aktualisht po merret me organizimin e strukturave të PS në Tiranë, duket se Tahiri po bën disa pushime të mira si për të rifituar energjitë e duhura për zgjedhjet e përgjithshme, që deri tani duket se do të jenë të ashpra.

Tahiri këtë energji po rifiton nga qielli, i cili ka guxuar duke provuar një sport ekstrem siç është skydiving ( hedhje nga qielli).

Tahiri është hedhur nga avioni dhe duket se e ka shijuar më së miri adrenalinën e këtij momenti.

Në këtë fundjavë, ku të gjithë postojnë foto nën atmosferën e pashkëve dhe bëjnë urimet e tyre, Saimir Tahiri ka zgjedhur të jetë më pranë Zotit.

 

 17862804_10213079947293719_3877529643691999432_n.jpg

17951430_10213079945893684_2873505653879593660_n.jpg

 

 

17951430_10213079945893684_2873505653879593660_n_copy.jpg

 

17952454_10213079945133665_4081970254200260800_n.jpg

 

17883578_10213079948653753_1037153087619564957_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05738091468811
array(1) { ["section"]=> string(110) "saimir-tahiri-shijon-shkarkimin-nga-detyra-dhe-ben-veprimin-ekstrem-qe-jo-te-gjithe-munden-fotot-pikante-75359" }